2020-09-25, penktadienis, 16:54.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 07:24, leidžiasi 19:20, dienos ilgumas 11:55.
A1
SFR1 Raseiniai

Darbas namuose pagal horoskopo rekomendacijas

2016-12-24, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Darbas namuose pagal horoskopo rekomendacijas

Į astrologiją galima žiūrėti įvairiai: galima sudaryti asmeninį horoskopą ir tvirtai laikytis jo nurodymų, galima ignoruoti horoskopo pastabas, galima iš jų ir pasijuokti. Kita vertus, retas sutiktų paneigti horoskopų išmintį, kuri per daugelį amžių žmonijos buvo sukaupta. Jeigu planuojate namų verslą, pasisemkite išminties ir iš horoskopo. Tai padės jums teisingai pasirinkti verslo kryptį.
Asmeninis horoskopas atsižvelgia į planetų tarpusavio išsidėstymą. Tačiau labai daug priklauso ir nuo saulės padėties jūsų gimimo metu. Kiekvienas zodiako ženklas pasižymi tam tikromis ypatybėmis, nulemia sėkmę viename darbe ir pasmerkia sunkumams kitame.

Avinas. Kovo 21 – balandžio 20.

Po šiuo zodiako ženklu gimę pasižymi aktyvumu, iniciatyvumu, drąsiais sprendimais, noru veikti ir būti lyderiu. Jų energija nukreipta tik į priekį. Jie nuolat siekia tikslo, tegul kartais tolimo ir migloto. Šio ženklo atstovams tinka darbas, kuris reikalauja greitų sprendimų, naujų „teritorijų“ įsisavinimo. Krizės metu jie greičiau nei kiti gali susiorientuoti aplinkybėse, pamatyti nestandartinius ir kartais rizikingus sprendimus. Avinai gali būti sėkmingais investuotojais ar juristais. Jiems tiktų būti naujienų žurnalistais – juk visus įvykius jie tiesiog gerte sugeria, o ir nespjauna į rutiną. Rutina jiems netgi patinka. Vienok yra pavojus, kad pradėtų darbų jie neužbaigs, jeigu sunkumai iškart neišnyks. Avinai linkę pernelyg įsipareigoti kitiems žmonėms, nuo kurių vėliau sunku būna atsikratyti.    
 
Jautis. Balandžio 21 – gegužės 20.

Po šiuo zodiako ženklu gimę pasižymi konservatyvumu, praktiškumu ir dideliu darbštumu.
Jaučiai atkakliai ir nuosekliai (pagal individualų savo planą) kuria materialinį gerbūvį. Labai svarbu, kad niekas jiems čia nemaišytų. Sėkmę ir autoritetą jaučiai gali pasiekti tik praktiškoje veikloje. Jiems reikalingas stabilumas darbe. Jie yra smulkmeniški analitikai. Todėl buhalterio darbas namuose jiems būtų idealus. Kruopštumas ir „stovėjimas ant žemės“ jiems atneštų sėkmę dirbant namuose masažistu (ypač sužibėtų jie prižiūrėdami veidą – kūno dalį, kurią tradiciškai astrologai sieja su šiuo ženklu). Šio ženklo žmonėms patinka prižiūrėti augalus, tad namuose jie galėtų auginti, pavyzdžiui, bonsai. Tiktų jiems daryti dirbtinius bonsai ir jais prekiauti.   
 
Dvyniai. Gegužės 21 – birželio 20.

Gimę po šiuo zodiako ženklu pasižymi mokėjimu bendrauti, mąstymo lankstumu, sugebėjimu priimti įvairias nuomones. Pasaulį jie suvokia kaip erdvę, kuri pripildyta įvairiausių naujienų, faktų, idėjų. Jų logika tokia: reikia rinkti ir platinti kaip įmanoma daugiau informacijos, antraip šiame pasaulyje saugiai nesijausi. Vienu metu namuose jie gali užsiimti skirtinga veikla. Tačiau greitas nuovargis, nemokėjimas ilgam susikoncentruoti prie vieno darbo dažnai pakiša koją – darbai lieka nepabaigti. Todėl Dvyniams tinka veikla, kuri greitai realizuojama. Internetas – viena iš tinkamiausių veiklos sričių. Šio ženklo žmonėms reikalinga laisvė – ir minčių reiškime, ir bendravime. Kartais ta laisvė perauga į valstybę be sienų. Jie linkę turėti draugų visame pasaulyje. Todėl pravartu išmokti užsienio kalbą ir namuose užsiimti vertėjo veikla. Derėtų pasiieškoti tokios veiklos, kuri būtų susijusi su telefono pokalbiais.

Vėžys. Birželio 21 – liepos 20.

Gimę po šiuo zodiako ženklu išsiskiria jautrumu, noru turėti savo gyvenimo erdvę, šeimos ir protėvių tradicijų puoselėjimu. Esant sudėtingai situacijai, Vėžiai neskuba veikti, bet už apgaulingo jų neryžtingumo slepiasi galinga mobilizacija ir pasiruošimas drąsiems sprendimams. Vėžiams reikalingas artimųjų palaikymas – nesvarbu, karjera tai ar darbas namuose. Jie yra gabūs mokymuisi ir auklėjimui. Na o polinkis kažkuo rūpintis paverčia juos mokytojais „iš pašaukimo“. Vėžiai emocionalūs ir konservatyvūs, todėl darbas namuose susijęs su prisiminimais ir „įamžinimu“ jiems itin tinka. Pagrindiniu žinių šaltiniu jie laiko liaudies išmintį. Jie pailsi tik vienatvėje. Tad mezgimas ir nėrimas jiems gali tapti ir poilsiu, ir uždarbiu.

Liūtas. Liepos 21 – rugpjūčio 20.

Liūtai pasižymi įgimtu  savęs  aukštinimu. Mintyse  siekia lyderystės ir  maštabiškų užmojų. 
Jie nekreipia dėmesio į tuos dalykus, apie kuriuos vėliau negalima garsiai prabilti visam pasauliui. Liūtui labai svarbi visuomeninė padėtis ir socialinis statusas. Todėl ieškant darbo namuose reikia išsirinkti tokią veiklą, kad būtų galima organizuoti žmones ir jiems vadovauti. Tiktų būti internetinio portalo redaktoriumi. Įgimtas kūrybiškumas užtikrintų sėkmę dirbant internetinio portalo dizaineriu. Jei darbas su kompiuteriu nepatinka, savo talentą galima nukreipti siuvinėjimo juostelėmis linkme. Tačiau nepamirškite apie dvasinį augimą, nes begalinis optimizmas vers pasitikėti pavyduoliais ir trukdys atskleisti savo gabumus.

Mergelė. Rugpjūčio 21 – rugsėjo 20.

Gimę po šiuo zodiako ženklu pasižymi giliais analitiniais sugebėjimais. Didelį dėmesį skiria detalėms ir negaili jėgų bei laiko, jei tik gali sužinoti ką nors naujo apie supantį pasaulį. Įgytomis žiniomis linkę pasidalinti su aplinkiniais. Todėl Mergelėms tiktų repetitoriaus užsiėmimas. Mergelės pasižymi ir dar vienu talentu – sugebėjimu su visais susitarti. Tad galėtų sėkmingai dirbti tinklinėje prekyboje. Mergelė – žemės ženklas. Dauguma šio ženklo atstovų palaiko puikų energetinį kontaktą su gyvūnais, augalais ir mineralais. Tai padeda Mergelėms atstatyti jėgas. Kita vertus, šis kontaktas gali duoti ir finansinės naudos, jeigu Mergelė, pavyzdžiui, augintų našlaites arba grybus.

Svarstyklės. Rugsėjo 21 – spalio 20.

Šio ženklo žmonės mėgsta bendrauti, moka sukurti gerus santykius su aplinkiniais ir partneriais. Komunikabilumas ir filosofinis žvilgsnis į gyvenimą leidžia jam sėkmingai dirbti su žmonėmis. Dar vienas Svarstyklių privalumas – meilė menui ir harmonijos kūrimas visame kame. Tad darbui namuose derėtų pasirinkti kirpėjos (o), manikiūrininkės (o) ar amatininkės (o) veiklą. Bet kuriuo atveju tai neturėtų būti kabinetinis analitinis darbas.  

Skorpionas. Spalio 21 – lapkričio 20.

Gimę po šiuo zodiako ženklu pasižymi dideliu vidiniu potencialu, paslėptu po išoriniu abejingumu. Skorpionai atkakliai siekia savo tikslų, kurie susiję su socialine padėtimi visuomenėje. Jie turi stiprią valią ir sugebėjimą įtikinti. Todėl gali įtakoti kitų sprendimus.
Jiems tiktų forumų ir svetainių moderatorių veikla. Skorpionai nuovokūs, turi puikią intuiciją, moka pamatyti daiktų ir reiškinių esmę, kuri neretai būna paslėpta po paradiniu tikrovės šydu. Taigi jie galėtų būti puikiais meninės fotografijos meistrais. Tiesa, Skorpionai geriau dirba patalpoje nei lauke. Jie yra geri psichologai. Todėl gali tapti sėkmingais verbuotojais internetinėje erdvėje. Įdomus faktas – Skorpionai svetimą verslą neretai tvarko geriau nei savąjį. 

Šaulys. Lapkričio 21 – gruodžio 20.

Šaulio jėga – jų humanitarinėje dvasinėje prigimtyje. Jie pasirenka profesijas, kurios gerąja to žodžio prasme iškelia juos virš žmonių masės – mokytojo, idėjinio lyderio. Moterys auto instruktoriai dažniausiai yra gimę būtent po šiuo ženklu. Šauliams praktiškai tinka bet koks darbas namuose, nes jie yra pakankamai lankstūs ir moka prisitaikyti prie aplinkybių. Jeigu Šaulys pasirinks namų verslą, susijusį su siuvimu, užsakovai neatsidžiaugs jo idėjų originalumu. Šauliams patartina apgalvotai pasirinkti namų verslo sritį: iš daugelio idėjų derėtų pasirinkti tą, kuri gyvuotų ilgiau nei entuziazmas. Netinka Šauliams tik toks darbas, kuris yra neetinis ir verčia žemintis. Šauliai galėtų išbandyti savo jėgas dirbdami su gyvūnais, pavyzdžiui, įkūrę namuose šunų darželį. Toks darbas niekada nepavirs rutina.

Ožiaragis. Gruodžio 21 – sausio 20. 

Šio ženklo žmonėms svarbu karjera ir lėtas, bet užtikrintas ėjimas pirmyn. Ožiaragiai kuria savo planus aiškiai ir apgalvotai, kuriuos vėliau atkakliai ir sistemingai įgyvendina. Ožiaragiai, kaip nė vienas kitas ženklas, sudėtingoje situacijoje nebijo imtis atsakomybės. Siekiantys stabilių pajamų, galėtų išbandyti jėgas įkūrę savo svetainę. Technika ir visuomenės sandara bei problemos – tai tos temos, kurios Ožiaragiams artimos ir todėl svetainei užtikrinančios sėkmę. Ožiaragiai mėgsta planus, schemas, tam tikrą tvarką. Tad galėtų pagal užsakymą rašyti referatus bei kursinius darbus. Gimę po šiuo ženklu su malonumu užsiima amatais, pavyzdžiui, kad ir verpimu. O štai psichologija ir reklama užsiimti nepatartina – tai ne tos sritys, kurios Ožiaragiams  gali garantuoti sėkmę. Neverta ieškoti tokio darbo namuose, kuris reikalauja nuolatinio bendravimo su žmonėmis.

Vandenis. Sausio 21 – vasario 20.

Vandeniai atviri viskam, kas nauja, neįprasta, pažangu. Juos domina mokslo atradimai. Maža pasakyti – domina, jie juos bando įdiegti į savo gyvenimą. Todėl po šiuo ženklu gimę galėtų būti puikūs programuotojai ar elektronikos specialistai. Vandenių tarpe mažai sutiksi karjeristų. Vandeniai turi įgimtą savybę anksčiau kitų pastebėti perspektyvias kryptis, todėl galėtų sėkmingai vesti blogą ir iš jo uždirbti. Šio ženklo atstovai linkę į psichologiją, ezoteriką bei netradicinę mediciną. Tad Vandeniai galėtų pabandyti dirbti, pavyzdžiui,  vaikų jogos instruktoriais. Neigiami Vandenio bruožai – užsispyrimas ir visiškas į jo interesų zoną nepatenkančių reiškinių ignoravimas.     

Žuvys. Vasario 21 – kovo 20.

Žuvys nejaučia realybės, yra emocionaliai lengvai pažeidžiamos, turi įgimtą išmintį ir vaizdingą mąstymą. Tai paskutinis zodiako ženklas ir jis yra arčiausiai „subtilaus pasaulio“. Darbas namuose – tai geriausia, ką gali pasirinkti po šiuo ženklu gimusi moteris, ypač jei ji turi mažų vaikų. Tarp tokių darbų galėtų būti muilo virimas. Žuvims tinka profesijos, kurios reikalauja subtilaus žmonių jutimo. Jei jūs sugebate mintis išreikšti raštu, pabandykite rašyti memuarus. Jei arčiau širdies jums vaizduojamasis menas, gaminkite papuošalus iš biserio. Žuvys linkę užimti pasyvią poziciją, t.y. laukimo, tačiau tai nėra gerai. Būtina tiek karjerą, tiek verslą namuose planuoti iš anksto. 

                                                                                                                                                                      Kazimieras Šatas

Contact form

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt