2019-12-06, penktadienis, 12:00.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 08:40, leidžiasi 16:03, dienos ilgumas 7:22.
A1

Dvyliktas Žagarės vyšnių festivalis

2016-12-30, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Dvyliktas Žagarės vyšnių festivalis

Liepos 14 d. Žagarės regioniniame parke prasidėjo dvyliktoji Žagarės vyšnių šventė „Viskas yra gerai“. Tradicinis ir garsiausias Žagarės vyšnių turgus vyko liepos 15-17 d. Šventės turguje buvo galima sutikti vyšnių augintojus, liaudies meistrus, amatininkus, tautodailininkus, tautinio ir kulinarinio paveldo puoselėtojus.

 

Pasak šventės rengėjų, – tai vienintelis nekomercinis renginys Lietuvoje, kur pristatomi aukščiausius apdovanojimus pelnę Lietuvos kino, teatro, džiazo, klasikinės ir populiariosios muzikos laureatai bei žymūs užsienio šalių atlikėjai.

 

Šventės „Viskas yra gerai“ metu liepos 16 d. 12 val. didžiojoje festivalio scenoje vyko socialinė akcija „Sugrįžk iš Žagarės vyšnių festivalio su nauju draugu“. Rengėjai kvietė nelikti abejingais ir prisidėti prie šios akcijos priglaudžiant Šiaulių gyvūnų globos namų augintinius, kuriems rūksta namų jaukumo ir šeimininko meilės.

 

Žagarės vyšnių festivalis neįsivaizduojamas be vyšnias nuo špokų saugančių kaliausių. 2013 metais vykusiame Žagarės vyšnių festivalyje netgi buvo pasiektas Kaliausių rekordas! Kaip ir kasmet šventės metu Žagarės gyventojai savo sodybose, balkonuose ar palangėse iškėlė kaliauses ir tokiu būdu džiugino žagariečius ir miestelio svečius.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai