2020-10-24, šeštadienis, 14:35.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 08:21, leidžiasi 18:09, dienos ilgumas 9:47.
A1
SFR1 Raseiniai

Eismo saugumo projektas Lyduvėnuose „Saugiai keliauk visur ir visada“ (1)

2013-12-05, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Eismo saugumo projektas Lyduvėnuose „Saugiai keliauk visur ir visada“

  Nelaimės gatvėse ir keliuose yra didelis pavojus žmonių gyvybei ir sveikatai. Lapkričio 26 d. Lyduvėnų miestelio ir aplinkinių kaimų gyventojai skubėjo į antrąjį eismo saugumo renginį“ Saugiai keliauk visur ir visada“. Kad būtume saugūs kelyje ir gerai žinotume kelių eismo taisykles į renginį pasikvietėme policijos pareigūnus. Tai Šiaulių apskrities VPK  Raseinių rajono VPS patrulių būrio vyresnysis patrulis Darius Jocius, Šiaulių apskrities VPK  Raseinių rajono VPS prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Ingrida Celiešienė ir policijos mokyklos kursantai. Susirinkusiems vyresnysis patrulis Darius Jocius priminė pagrindines pėsčiųjų, keleivių ir dviratininkų eismo taisykles.

 


      Eismo dalyvių elgesys grindžiamas savitarpio pagarba ir atsargumu. Pėstieji privalo eiti šaligatviais arba pėsčiųjų takais, o kur jų nėra- kelkraščiu. Kelkraščiu arba važiuojamosios dalies pakraščiu einantys pėstieji turi eiti prieš transporto priemonių važiavimo kryptį. Tamsiu paros metu su šviesą atspindinčiomis liemenėmis, atšvaitais arba neštis šviečiantį žibintą. Važiuoti keliais dviračiu leidžiama ne jaunesniems kaip 14 metų, o išklausiusiems atitinkamą mokymo kursą – ne jaunesniems kaip 12 metų asmenims. Dviratininkas iki 18 metų privalo dėvėti šalmą. Tamsiu paros metu dviratininkai turi vilkėti šviesą atspindinčią liemenę.

 


      Renginio dalyviai labai aktyviai uždavinėjo klausimus policijos pareigūnams į kuriuos buvo išsamiai atsakyta. Visus renginio dalyvius apdovanojome saugaus eismo priemonėmis : atšvaitais, juostiniais atšvaitais, atšvaitų pakabukais, rankinėmis su šviesą atspindinčia juosta, liemenėmis. Dauguma dalyvių buvo priversti susimąstyti apie atsakomybę. Už visas išdalintas priemones dėkojame Lietuvos automobilių kelių direkcijai, už išsamų kelių eismo taisyklių priminimą dėkojame rajono policijos pareigūnams Ingridai Celešienei ir Dariui Jociui.


        Bendruomenės pirmininkė Janina Vileikienė

 

 

 
 
Contact form

 

Violeta 2013-12-05 11:38:53 IP: 195.182.82.194

Matosi, kad rimtas renginys. Saunuoliai lyduveniskiai.

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt