2020-07-04, šeštadienis, 18:15.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 05:01, leidžiasi 22:09, dienos ilgumas 17:8.
A1
SFR1 Raseiniai

Įgyvendintas projektas sustiprino kaimo bendruomenę

2016-12-23, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Įgyvendintas projektas sustiprino kaimo bendruomenę

Žvelgaičių kaimo bendruomenė baigė įgyvendinti projektą „Veikdami kartu stiprėjame“. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija šiam projektui įgyvendinti skyrė 6067 eurų paramą, daugiau nei po 400 eurų skyrė Joniškio rajono savivaldybė ir pati bendruomenė.

 

Galima drąsiai teigti, kad  projekto tikslas stiprinti bendruomenės sutelktumą, užimtumą ir kartų bendravimą, organizuojant renginius, akcijas ir iniciatyvas viešųjų erdvių aplinkos kokybei gerinti, savanorišką veiklą, pasiektas. Pagal šį projektą Žvelgaičiuose buvo savanoriškai tvarkomos kaimo viešosios erdvės, įrengti krepšinio stovai, birželio 24-ąją surengta kraštiečių ir Joninių šventė, rugsėjo 3-ąją pirmosios kaime krepšinio varžybos, o gruodžio 10-ąją vyko kalėdinės eglės ir kaimą puošiančių girliandų įžiebimas.

 

Projekto veiklos buvo planuojamos atsižvelgiant į įvairaus amžiaus vietos gyventojų pomėgius ir poreikius. Tai paskatino juos dalyvauti parengiamuosiuose darbuose, viešųjų erdvių tvarkyme, krepšinio stovų įrengime, kalėdiniame kaimo ir eglės puošime. Projekto lėšomis įsigyta priemonių aplinkos tvarkymui (karučiai, grėbliai, trimeris, darbo pirštinės). Bendruomenės nariai pasipuošė marškinėliais su logotipu. Renginių organizavimui įsigytos pavėsinės, stalai ir suolai. Sporto varžyboms organizuoti pirkti kamuoliai, medaliai, taurės ir kiti prizai. Bendruomenės kapela įsigijo naują būgną, o skelbimams spausdinti pirktas spausdintuvas ir popierius. Kalėdiniam kaimo papuošimui pirktos lauko girliandos.

 

Kartu dirbant ir dalyvaujant renginiuose, stiprėjo vietos gyventojų tarpusavio ryšiai, daugiau žmonių įsijungė į bendruomenės veiklą. Projekto naudą apibendrindama vietos gyventoja taikliai pastebėjo, kad kaimas tiesiog atgijo.

 

Žvelgaičių kaimo bendruomenės informacija

Contact form

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt