2020-10-20, antradienis, 22:27.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 08:13, leidžiasi 18:18, dienos ilgumas 10:5.
A1
SFR1 Raseiniai

Joniškio policijos bendruomenės pareigūnai lankėsi Gaižaičių seniūnijoje

2017-01-04, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškio policijos bendruomenės pareigūnai lankėsi Gaižaičių seniūnijoje

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono policijos komisariato viena iš priemonių formuojant saugią gyvenamąją aplinką yra nuolatinių ryšių palaikymas su Joniškio rajono seniūnais, seniūnaičiais, bendruomenių vadovais, informuojant juos apie policijos veiklą.

 

2017 metų sausio 3 d. Joniškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Daina Kaminskienė ir Algirdas Sakalauskas susitiko su Joniškio rajono Gaižaičių seniūne Stanislava Andrulaitiene ir aptarė bendros prevencinės veiklos galimybes, reikalingumą ir priemones 2017 metais. Seniūnė pritarė, kad labai svarbu yra įtraukti kuo daugiau visuomenės narių į savo gyvenamosios, darbo ar kitokios aplinkos saugumo stiprinimo veiklą, konsultuoti juos saugios gyvenamosios aplinkos, privačios nuosavybės apsaugos klausimais.

 

Abi šalys sutarė stengtis dirbti išvien, kadangi 2016 metais Joniškio rajono savivaldybės organizuoto konkurso „Saugiausia seniūnija“, kurio tikslas - skatinti seniūnijų iniciatyvą, telkiant gyventojus saugiai aplinkai kurti nusikalstamumo, viešosios tvarkos, saugaus eismo, priešgaisrinės saugos srityse, rezultatai atskleidė, kad didžiausias padarytų turtinių, smurtinių ir viešosios tvarkos nusikaltimų tenkančių vienam seniūnijos gyventojui skaičius 2016 metais buvo būtent Gaižaičių seniūnijoje.

 

Policijos pareigūnai pažymėjo, kad seniūnijoje yra aktyvių policijos rėmėjų, tačiau neįkurta nei viena Saugios kaimynystės grupė.

 

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

 

Contact form

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt