2020-10-21, trečiadienis, 21:24.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 08:15, leidžiasi 18:15, dienos ilgumas 10:i.
A1
SFR1 Raseiniai

Joniškio sporto centrą pasiekė maloni žinia iš Lietuvos stalo teniso asociacijos

2016-12-22, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškio sporto centrą pasiekė maloni žinia iš Lietuvos stalo teniso asociacijos

Joniškio sporto centrą pasiekė maloni žinia iš Lietuvos stalo teniso asociacijos. 11-metė stalo tenisininkė joniškietė Simona Rimkevičiūtė ir jos treneris Romualdas Franckaitis yra pakviesti į stalo teniso treniruočių stovyklą gruodžio 12 – 22 dienomis sostinėje, kuriai vadovaus ir ves nusipelnęs ir garsus treneris ir profesorius iš Kinijos Li Xiaodong. Lietuvoje tai pirmas toks įvykis, kai atvyksta toks talentingas treneris, kuris yra paruošęs ne vieną pasaulio ir Olimpinių žaidynių nugalėtojus.

 

Pasak jos trenerio, mūsų Simona auga ir tobulėja puikioje, darbščioje, sportą mylinčioje šeimoje ir seka savo vyresniųjų brolių Igno, Dovydo, Pauliaus, Povilo ir ypač sesutės Justinos gražiu pavyzdžiu. Nors kol kas ji yra dar nedidukė, bet savo meistrišku žaidimu, gražiomis emocijomis kiekvienose varžybose yra visų dėmesio centre. Neskaitant jos aukštų varžybinių pasiekimų Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje Simonos aukščiausiu pasiekimu reikia laikyti šiais metais pelnytu Lietuvos Jaunučių (2005 m.) čempionės titulu, kas atvėrė jai kelius būti šalies rinktinės nare. Simona yra labai darbšti ir pareiginga. Prie žaliojo stalo ji jau šešerius metus, kasmet lieja prakaitą 269 treniruotėse ir 64 varžybose. Simona jau pabuvojo treniruočių stovyklose ne tik Latvijoje ir Lietuvoje, bet ir Vengrijoje. Jos šviesioje galvytėje daug gražių sportiškų svajonių, tad jai netrukdykime, neblaškykime pašaliniais dalykėliais, bet visi saugokime turimą rajone naujai tviskantį stalo teniso deimančiuką – jį šlifuokime, kad jis dar labiau sublizgėtų ir garsintų Joniškio vardą ne tik Lietuvoje, bet ir daug tolėliau.

 

Nuotraukoje: Simona su perspektyviuoju treniruočių partneriu Mariju Jučinsku (taip pat besibeldžiančiu į Jaunučių rinktinės duris)

 

Sporto centro inf.

Contact form

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt