2020-09-29, antradienis, 07:26.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 07:32, leidžiasi 19:09, dienos ilgumas 11:37.
A1
SFR1 Raseiniai

Jurdaičių bendruomenė kvietė duoti kraujo

2016-12-23, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Jurdaičių bendruomenė kvietė duoti kraujo

Advento laikotarpis - ne tik susikaupimo ir ramybės laikotarpis. Tai ir dalijimasis gerumu. Gruodžio šeštąją Jurdaičių kaimo bendruomenė, bendradarbiaudama su Skaistgirio gimnazija, kvietė į akciją donorus duoti kraujo. Į kvietimą atsiliepė net 40 donorų. Nacionalinio kraujo centro medikų brigadai atlikus tyrimus, kraujas paimtas iš trisdešimt aštuonių.
Patys aktyviausi buvo Jurdaičių socialinės globos namų darbuotojai, nuo jų nedaug atsiliko ir Skaistgirio gimnazijos bendruomenė, Skaistgirio žemės ūkio bendrovės dirbantieji. Jurdaičių kaimo bendruomenė anksčiausiai atvykusiems duoti kraujo donorams dovanojo atšvaitų. Tai tarsi atsidėkojimas už dovanotą viltį sergantiems. Atšvaitai ir kitos eismo saugumui skirtos priemonės - tai respublikinio projekto "Eismo saugumas bendruomenėse" vykdytojų skirtos prevencinės priemonės projektui įgyvendinti.

Organizuojamos donorystės akcijos tarsi grandinė perduodama iš vienos kaimo bendruomenės į kitą. Prieš penkioliką metų šią akciją atnaujino Skaistgirio moterų draugija "Versmė", o dabar jau antri metai į jos organizavimą įtraukiami visi neabejingi seniūnijos gyventojai.

                                                                                                                                                                      Vida Urbonienė

Contact form

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt