2020-07-04, šeštadienis, 17:47.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 05:01, leidžiasi 22:09, dienos ilgumas 17:8.
A1
SFR1 Raseiniai

Kalėdinio atviruko konkurso nugalėtojams įteikti apdovanojimai

2016-12-22, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kalėdinio atviruko konkurso nugalėtojams įteikti apdovanojimai

Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius organizavo Kalėdinio atviruko konkursą, o artėjant gražiausioms metų šventėms, apdovanojo nugalėtojus.

Jau tradiciniu tapęs konkursas šiemet buvo skirtas paminėti šioms sukaktims: 480 metų, kai Joniškis pirmą kartą paminėtas istoriniuose šaltiniuose (1536 m. vasario 23 d.), 780 metų, kai dabartinio Jauniūnų kaimo vietoje vyko Saulės mūšis (1236 m.), ir 400 metų, kai Zigmantas Vaza suteikė Joniškio miestui Magdeburgo teisės privilegiją (1616 m.).

Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis septynis laureatus apdovanojo padėkomis ir dovanomis. Rajono vadovas padėkojo dalyvavusiems konkurse, visiems kurie stengėsi, savaip bandė perteikti atviruke Joniškio sukaktis.

Konkurso nugalėtojus kartu su jų mokytojomis ar auklėtojomis meras pakvietė puodelio arbatos ir šventinio pyrago. Čia vadovas ir padėkojo už gražius darbus, pateiktus konkursui. Meras kalbėjo, kad vienas atvirukas, kurį padarė Rima Gestautienė, keliaus į Prezidentūrą ir juo bus pasveikinta LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Padėkos ir dovanos skirtos:

Joniškio lopšelio-darželio „Saulutė“ auklėtinei Austėjai Jonaitytei (6 metai), auklėtoja Nijolė Kymantienė, už tvarkingą, kūrybišką darbą.
Žagarės lopšelio-darželio „Vyšniukas“ auklėtinei Ugnei Šutkutei (6 m.), auklėtoja Reda Šakinskaitė, už tvarkingą, kruopščiai apipavidalintą darbą.
Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos 3B klasės mokinei Ramintai Visockaitei (8 metai), mokytoja Dalia Palubinskienė, už tvarkingai apipavidalintą, kruopštų ir kūrybišką darbą.
Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos 6A klasės mokiniui Lukui Zubavičiui, mokytoja Rasa Vilkonė, už kūrybišką, originalų darbą.
Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos 6A klasės mokinei Auksei Norvaišaitei, mokytoja Rasa Vilkonė, už kūrybišką, kruopštų ir meniškai apipavidalintą darbą.
Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos mokinei Radvilei Vičaitei 11 m., mokytoja Vida Žukienė, už originalų ir menišką darbą.
Rimai Gestautienei už meniškus, kruopščius ir originalius darbus.
 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotraukos

Contact form

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt