2020-10-24, šeštadienis, 12:41.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 08:21, leidžiasi 18:09, dienos ilgumas 9:47.
A1
SFR1 Raseiniai

Kodėl kinų pagamintos atsarginės dalys įsigali pasaulyje

2016-12-25, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kodėl kinų pagamintos atsarginės dalys įsigali pasaulyje

Kinų pagamintos alternatyvios žemės ūkio technikos dalys pamažu užkariauja pasaulio rinkas dėl dviejų priežasčių: žemdirbiai siekia optimizuoti išlaidas, o taip pat užtikrinamas geras kokybės ir kainos santykis. Neatsitiktinai Kinijoje pagamintos atsarginės dalys pradėjo rimtai konkuruoti su Europos ir JAV gamintojų produkcija. Jūsų dėmesiui Ukrainos kompanijos АСА „АСТРА“ atstovo pokalbis su Kinijos alternatyvių atsarginių dalių gamintojo „Ningbo“ savininke ir vadove  Jenny Zhou.  

 

AСА „ACTPA“:  Jenny, papasakokite savo verslo istoriją. Nuo ko viskas prasidėjo ir kaip šiandien atrodo jūsų verslas?

 

Jenny Zhou: Gimiau paprastoje valstiečių šeimoje ir nuo vaikystės svajojau kaip nors palengvinti sunkų tėvų darbą. 2001 metais pradėjau sėkmingai eksportuoti guolius. Įgijusi teorinių žinių ir patirties išplėčiau atsarginių dalių asortimentą – ėmiau prekiauti grandinėmis, žvaigždutėmis, diržais ir transmisijos dalimis. 2004 metais senas mano klientas padėjo susiorientuoti atsarginių dalių rinkoje, t.y. jis supažindino su greitai susidėvinčiomis žemės ūkio technikos detalėmis. Jau 2005 metais pagrindine verslo kryptimi tapo greitai susidėvinčių kombainų atsarginių dalių gamyba. 2006 metais buvo įkurtas gamybinis kombinatas Ningbo Combine Machinery CO., LTD. 2009 metais verslas dar labiau išsiplėtė, nes buvo pastatyta nauja įmonė Industry Co., Ltd, kurioje pradėtos gaminti sėjamųjų ir kultivatorių atsarginės dalys. 2012 metais pastatyta dar viena įmonė – Gotech Machinery Co., Ltd. Pastaroji įmonė – tai specializuotas aukštųjų technologijų centras, kurio užduotis vystyti tyrimus, gamybą bei pardavimus. Sėkmės pagrindu tarptautinėje rinkoje laikyčiau mūsų profesionalus dirbančius skyriuje R&D (tyrimai ir vystymasis), aukštos technologijos įrengimus ir ypatingą kokybės kontrolės sistemą. Mes turime pilnai sukomplektuotas  gamybos linijas: terminio apdorojimo, šlifavimo, tekinimo, bei surinkimo cechą. Įkūrėme fizikinę ir  cheminę laboratorijas, fizikinių matavimų kambarius. Nuolat stebime, kad žaliavos ir pagaminta produkcija atitiktų  T516949 standartus. Kompanijos Gotech Machinery Co., Ltd.  gamybos apimtys nuolat didėja. Šiandien per metus pagaminame 300000 atsarginių dalių komplektų. 2014 metais kompanija tapo Europoje sertifikuota žemės ūkio technikos guolių gamintoja. Mūsų produkcija eksportuojama į 68 pasaulio šalis: 60% – į Europą, 20% – į JAV, 20% – į Afriką, Aziją ir kitas šalis. Mes nuolat investuojame į  Select Partner programą, užmezgame glaudesnius kontaktus su kitomis gamyklomis, kad ateityje galėtumėme patobulinti tiekimus ir kokybės kontrolės sistemą.

 

АСА „ACTPA“:  Papasakokite apie gaminamos produktų kategorijas. Jūs gaminate aukštos ir vidutinės kokybės atsargines dalis, kaip tai veikia produkcijos kainą?

 

Jenny Zhou: Mūsų dėmesys sutelktas tik į aukštos kokybės žemės ūkio technikos atsarginių dalių gamybą. Tikslas vienas – pakeisti jomis originalias atsargines dalis. Mūsų pagamintos atsarginės dalys kokybe nenusileidžia originalioms, tačiau kainuoja pigiau. Nupirkti jas dar pigiau galima tik tada, jei yra didelis užsakymas.

 

АСА „ACTPA“:  Kokią naudojate žaliavą, kokiais įrengimais gaminate ir testuojate atsargines dalis?

 

Jenny Zhou: Viskas, ko mums reikia gamybos organizavimui, nusiperkame namuose. Aukštos kokybės žaliavą perkame pačiomis žemiausiomis kainomis. Gamybos procese dalyvauja tik šiuolaikiniai įrengimai ir staklės. Mūsų gamyba ir produkcija sertifikuota ISO9001 irJDS223 standartais.

 

АСА „ACTPA“:  Pabandykime dar kartą išskirti tuos momentus, kurie leidžia pasiekti maksimalų kokybės ir kainos santykį:

1.  Gamybos procesas aprūpintas naujausiais staklių modeliais ir testavimo įrengimais. Tai leidžia užtikrinti aukštą produktyvumą ir kokybę.

2. Matalas ir kitos žaliavos atitinka aukščiausią kokybę ir perkamos žema kaina vidaus rinkoje.

3. Darbo apmokėjimas pagamintos produkcijos savikainoje sudaro 10%, tuo tarpu kitose šalyse šis rodiklis siekia 35%.

4. Gamyba ir produktai sertifikuoti pagal ISO9001 ir JDS223 sistemas. Tai reiškia, kad produkcija atitinka tarptautinius standartus ir jai atviros durys į pasaulio rinkas.

5. Plati tiekimo geografija ir galingas realizavimo tinklas visame pasaulyje leidžia nuolat sekti įvairias naujoves ir greitai reaguoti į rinkos pokyčius bei klientų pasiūlymus. 

6. Aukštas tarptautinės kooperacijos lygis, OEM gamyba (prekių gamyba su savo prekiniu ženklu), programa Select Partner suteikia galimybę nuolat tobulinti tiekimo ir kokybės kontrolės sistemas.

 

Jenny Zhou: Teisingai, bet dar reikia pridurti keletą punktų, liečiančių valstybės paramą eksporto stimuliavimui – tai pigūs bankų kreditai, dotacijos, mokestinės lengvatos ir panašiai. Visa tai ir padeda mums kasmet didinti apyvartą. 

 

Kęstutis Šutinys

Contact form

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt