2019-12-13, penktadienis, 10:25.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 08:48, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:12.
A1

Kviečiama siūlyti kandidatus „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimams gauti

Kviečiama siūlyti kandidatus „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimams gauti

Jau ne pirmus metus Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, rajono Savivaldybė teikia „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimus. „Auksinės lūšies“ statulėlė simbolizuoja mūsų rajono Savivaldybės herbą, o „Žemaičio“ statulėlė - mūsų miesto simbolis.

 


 

   Skelbiame atranką būsimiems apdovanojimams.

 

 

   „Auksinės lūšies“ apdovanojimai ir pažymėjimai teikiami kasmet Vasario 16-osios proga už ypatingus praėjusių metų pasiekimus: labiausiai pasižymėjusiai pramonės ar gamybos įmonei už didžiausią indėlį pildant rajono biudžetą ir kuriant naujas darbo vietas, už investicijas į verslo plėtrą, pasiekimus ūkio ir turizmo srityse, rajono ūkininkams ar žemės ūkio bendrovei už ženklius pasiekimus kaimo plėtros srityje.

 

 

   „Žemaičio“ apdovanojimai ir pažymėjimai teikiami kasmet Vasario 16-osios proga už lietuvių tautos kultūros, kultūros paveldo, pilietiškumo ir tautiškumo puoselėjimą, Raseinių krašto garsinimą švietimo, meno ir sporto srityse, už pasiekimus sveikatinimo ir socialinės gerovės užtikrinimo srityse.

 

 

   Kandidatus Savivaldybės teikiamiems apdovanojimams gali siūlyti rajone registruotos bendrovės, Savivaldybės administracijos skyriai, rajono Savivaldybės įstaigos, įmonės bendrovės, viešosios įstaigos ir bendruomenės. Jūsų siūlymų lauksime iki sausio 28 dienos el. p. jonas.kurlavicius@raseiniai.lt

 

 

   Teikdami pasiūlymus būtinai nurodykite kandidato gyvenamąją (ne deklaracijos) vietą, telefono numerį, jei yra galimybė - ir elektroninį adresą. Kuo detaliau nurodykite, kodėl Jūs manote, kad Jūsų siūlomas žmogus vertas apdovanojimo ir paraiškoje nurodykite, kuriam apdovanojimui ir nominacijai teikiate kandidatą bei kas kandidatą siūlo.

 

 

   Gavusieji „Auksinės lūšies“ ar „Žemaičio“ apdovanojimus, į analogiškus apdovanojimus gali pretenduoti tik po 5-erių metų.
 

 

 


Teikiamų apdovanojimų nuostatus rasite čia: http://www.infolex.lt/raseiniai/Default.aspx?Id=3&DocId=13064

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai