2020-11-27, penktadienis, 22:53.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 08:27, leidžiasi 16:09, dienos ilgumas 7:41.
SFR1 Raseiniai

Kvietimas tapti „Mes rūšiuojam“ Ambasadoriumi

Kvietimas tapti „Mes rūšiuojam“ Ambasadoriumi

 Kviečiame aktyvius, veiklius bendruomenių gyventojus tapti aplinkosauginio projekto „Mes rūšiuojam“  ambasadoriais ir kartu kurti atsakingą, aplinką tausojančią visuomenę!

 

 


   Kodėl verta tapti projekto „Mes rūšiuojam“ ambasadoriumi. Bendradarbiaudami su mumis ne tik tinkamai sutvarkysime elektronikos, nebenaudojamos buitinės technikos, nešiojamų baterijų atliekas, prisidėsite prie jaukesnės ir saugesnės Jūsų bendruomenės aplinkos kūrimo, bet ir už sukauptus taškus įsigysite Jums ir Jūsų bendruomenei reikalingų prekių ir/ar paslaugų taip pat aktyviuoju projekto laikotarpiu turėsite galimybę laimėti papildomus projekto partnerių įsteigtus prizus!

 

 

   Ambasadorius, norinčius dalyvauti projekte kviečiame registruotis žodžiu -  tel. 8 (5) 206 0901, mob. tel. 8 684 03849, elektroniniu paštu info@mesrusiuojam.lt ir projekto internetinėje svetainėje www.mesrusiuojam.lt/prisijunk-ir-tu/.

 

 

Verta žinoti:

 

Suburkite savo bendruomenę, rinkite elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamų baterijų atliekas, o UAB „Atliekų tvarkymo centras“ darbuotojai su Jumis suderintu laiku ir suderintoje vietoje atvažiuos jų paimti.


Atliekos, paimant jas iš Jūsų atstovaujamos bendruomenės, bus pasvertos ir Ambasadoriui bus paliekama pažyma, kurioje bus nurodomi Atliekų kiekis ir rūšis.


Pasibaigus projekto aktyviam etapui (2016 metų rugsėjo mėn.) organizatoriai suskaičiuos bendruomenių sukauptus taškus už kuriuos iš projekto partnerių Ambasadoriai ir bendruomenės galės įsigyti prekių ir paslaugų.


Visiems, bendruomenes atstovaujantiems Ambasadoriams bus pateikta išsami informacija apie atliekų surinkimą, esant poreikiui bus išdalintos specialios talpos nešiojamų baterijų atliekoms rinkti bei aktualūs informaciniai pranešimai.


 


Taškai, už surinktas Atliekas, skiriami tokia tvarka (vieno taško vertė yra vienas euras):

 

      Buitinės technikos ir elektronikos atliekos, išskyrus monitorius, televizorius ir dienos šviesos lempas - 90 taškų už vieną toną;

 

      Monitorių ir televizorių atliekos – 30 taškų už vieną toną;

 

      Nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos – 600 taškų už vieną toną.

 

 

*surinkus 5 ir daugiau tonų elektronikos atliekų, papildomai Ambasadoriui  skiriama po 30 taškų už toną; surinkus 100 kg ir daugiau nešiojamųjų baterijų atliekų, Ambasadoriui papildomai skiriama 30 taškų už toną.

 

 

   Dėl Atliekų surinkimo organizavimo seniūnijose ir bendruomenėse kreipkitės į vadybininką Julių Pinkevičių  tel. 8684 03849, el. p. julius@atc.lt ir  vadybininkę Ramintą Račkaitę tel. 8655 93124, el. p. raminta@atc.lt.

 

 

   Visą informaciją apie projektą rasite www.mesrusiuojam.lt.

 

 

Contact form

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt