2020-10-24, šeštadienis, 12:12.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 08:21, leidžiasi 18:09, dienos ilgumas 9:47.
A1
SFR1 Raseiniai

Mokykloje nutūpė 26 angelai

2016-12-29, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Mokykloje nutūpė 26 angelai

Joniškio žemės ūkio mokykla garsėja ne tik gerai paruoštais absolventais – būsimais specialistais ir darbininkais, kvalifikuotais mokytojais, bet ir kūrybingais sumanymais. Vienas tokių kūrybingų sumanymų – mokykloje nutupdyti net 26 angelai. Tai ne bet kokie angelai, o stilizuoti, reprezentuojantys skirtingas mokymo programas ar mokyklos darbuotojų darbo specifiką.


Gausiame būryje angelų buvo galima sutikti ir: būsimųjų apželdintųjų, floristų kurtus angelus, kurie negalėjo būti ne iš gamtoje randamų žemės turtų; statybininkai privalėjo naudoti dekoratyvųjį tinką, plyteles, dažus ir viską tiksliai apskaičiuoti, kad angelas atitiktų visus statybos reikalavimus; agronomijos mokytoja kartu su auklėtiniais iš sėklų ir grūdų sudėliojo savo stilizuotą angelą, o būsimieji ūkio darbininkai kūrybiškai panaudojo šakes ir šiaudus; rūbinėje dirbančios moterys papuošė angelą iš žetonų, kuriuos kiekvieną dieną dalina, kad galėtum saugiai pasidėti viršutinius rūbus, o koks buhalterės angelas be seniau naudojamų medinių skaitliukų.


Net sunku visus angelus ir apibūdinti!  Visuotinės mokyklos akcijos „Stilizuotas angelas“ dalyviams įteiktos saldžios dovanos.

 

            JŽŪM informacija

     Nuotraukos mokinio Roko Kanapecko

Contact form

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt