2020-07-04, šeštadienis, 17:30.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 05:01, leidžiasi 22:09, dienos ilgumas 17:8.
A1
SFR1 Raseiniai

Pagerbti geriausi 2016 metų sportininkai ir jų treneriai

2016-12-24, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pagerbti geriausi 2016 metų sportininkai ir jų treneriai

Penktadienį apdovanoti geriausi 2016 m. Joniškio rajono sportininkai ir treneriai. Renginį vedęs Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Leonas Karaliūnas susirinkusiems sporto pasaulio atstovams pristatė naujai, tik prieš dieną pradėjusį dirbti skyriaus vedėją Joną Novogreckį.

Skyriaus vedėjas pasveikinęs sportininkus su puikiais pasiekimais ir artėjančiomis šventėmis, įteikė nugalėtojų taurę Joniškio sporto centro direktoriui Tomui Aleknavičiui. Taurė iškovota 2016 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynėse. V rajonų grupėje (13 komandų) joniškiečiai tapo nugalėtojais.

Dar vieną taurę, parvežtą iš Vilniaus, Jonas Novogreckis įteikė treneriui Romui Uždaviniui, kuris kartu su jaunaisiais joniškiečiais Jaunučių žaidynių tinklinio varžybose pateikė sensaciją ir iškovojo bronzos medalius.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštais ir Joniškio sporto centro dovanomis apdovanoti treneriai, ruošę savo mokinius jaunučių žaidynėms. Už nuoširdų darbą ruošiant sportininkus ir gerus rezultatus 2016 metų Lietuvos jaunučių sporto žaidynėse apdovanota Virginija Butautienė, Petras Veikalas, Ruslanas Prokopenko, Rytis Keršys, Romas Uždavinys, Deivydas Vištaitis, Romualdas Franckaitis ir Kazys Žanis Indrijaitis.

Taip pat Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštais ir Joniškio sporto centro dovanomis apdovanoti treneriai už sportininkų ruošimą varžyboms. Už nuoširdų darbą ruošiant sportininkus ir gerus rezultatus 2016 metų Lietuvos pirmenybėse apdovanotas Antanas Virbičianskas, Gintaras Melinis, Justinas Jurkaitis.

Gerus rezultatus pademonstravę sportininkai apdovanoti ne tik dovanomis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkomis, bet ir savivaldybės piniginiais prizais (apdovanotųjų sąrašas).

Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriui Aivarui Rudnickui suteikta garbė paskelbti 2016 m. geriausią trenerį. Juo šiemet tapo Romas Uždavinys.

Joniškio rajono savivaldybės meras  Gediminas Čepulis paskelbė geriausio 2016 m. geriausio sportininko pavardę. Geriausias  2016 m. Joniškio rajono sportininkas – Benas Keršys.

Meras paskelbė nominaciją „Už viso gyvenimo nuopelnus Joniškio rajono sportui“. Šiemet šis apdovanojimas įteiktas Edmundui Juočui.

Apdovanojimų kulminacija tapo padėkos ženklo teikimo ceremonija. Savivaldybės meras Gediminas Čepulis negailėjo gražių žodžių Joniškio sporto centro direktoriui Tomui Aleknavičiui, kurio dėka jau ne pirmi metai iškovojami tokie aukšti sportiniai pasiekimai.  Už nuoširdų darbą ir sėkmingą darbą, grindžiamą gerais veiklos rezultatais Joniškio rajono meras Gediminas Čepulis įteikė padėkos ženklą Joniškio sporto centro direktoriui Tomui Aleknavičiui.

                                                                                                    Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotraukos

Contact form

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt