2020-07-04, šeštadienis, 17:57.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 05:01, leidžiasi 22:09, dienos ilgumas 17:8.
A1
SFR1 Raseiniai

Pagerbti geriausi Joniškio rajono ūkininkai

2016-12-23, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pagerbti geriausi Joniškio rajono ūkininkai

Paskutiniam kalendoriniam rudens mėnesiui baigiantis, rajono žemdirbiai rinkosi apžvelgti metų ūkininkavimo rezultatų ir pagerbti geriausius ūkius. Lapkričio 25 dieną vyko Joniškio rajono žemdirbių šventė. Joje tradiciškai sveikinti ir apdovanoti žemdirbiai, vyko kultūrinė programa.

AB „Linas Agro“ – šių renginių rėmėja. Joniškio kultūros centre vykusioje žemdirbių šventėje dalyvavo „Linas Agro“ vadybininkas-konsultantas šiame rajone Egidijus Beklešovas,

Joniškio rajone konkurso „Metų ūkis 2016“ nugalėtojais šiemet tapo: Aleksas ir Irena Vaitkai iš Satkūnų seniūnijos (I vieta), Svajūnas ir Ingrida Nazarai iš Kriukų seniūnijos (II vieta), Benjaminas ir Marija Rimdžiai iš Kepalių seniūnijos (III vieta). Beje, Rimdžiai ne tik ūkininkauja, Benjaminas yra „Linas Agro“ Joniškio elevatoriaus technikos vadovas.

Žemdirbių šventėje įvairiais padėkos raštais bei suvenyrais apdovanota daug žemdirbių. Štai Plikiškių kaimo ūkininkui Viktorui Pamparui padėkos raštą už darbštumą ir energiją kuriant ūkį įteikė žemės ūkio viceministras. Beje, šis ūkininkas augalininkystės technologijų klausimais dažnai konsultuojasi su „Linas Agro“ vadybininku-konsultantu  E.Beklešovu. Kiekviena iš 10-ties rajono seniūnijų paskelbė ir apdovanojo savo „2016 metų žemdirbį“.

                                                                                                                                                                                    rapsai.lt

Contact form

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt