2020-10-20, antradienis, 22:40.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 08:13, leidžiasi 18:18, dienos ilgumas 10:5.
A1
SFR1 Raseiniai

Petrinės ir Povilinės Lyduvėnuose

2014-07-09, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Petrinės ir Povilinės Lyduvėnuose

  Vasara - gražiausias metų laikas, kupinas daugybės švenčių. Vos nutilus šienapjūtės pradžios- Antaninių aidams, griausmingai praūžė Joninės, o po jų- buvo minimos Petro ir Povilo vardinės. Lyduvėnų parapijos bažnyčia- Šv. Petro ir Pauliaus, todėl šie atlaidai mums labai reikšmingi. Šventė prasidėjo iškilmingomis Šv. Mišiomis Lyduvėnų parapijos bažnyčioje. Prieš mišias buvo vykdomas saugaus eismo projektas „Tapkime saugesni ir saugokime vieni kitus".

 

   Susirinkusieji į šventę atsakinėjo į viktorinos klausimus apie saugų eismą, buvo supažindinti su kelių eismo taisyklėmis einant pėsčiomis ir važiuojant dviračiu. Visi dalyviai buvo apdovanoti šviesą atspindinčiomis liemenėmis ir rankinėmis. Varduvininkams buvo prisegti atšvaitai, kad saugiai iš šventės grįžtų namo.

 


   Po Šv. Mišių visi dalyviai rinkosi į Trikalnio dvaro amfiteatro aikštę, kur varduvininkus sveikino Lyduvėnų kaimų bendruomenė, Seimo narys Edmundas Jonyla, vicemerė Gitana Rašimienė, Šiluvos seniūnas Juozas Šlepas, partijos Tvarka ir Teisingumas Raseinių skyriaus atstovės, Šiluvos, Žaiginio, Katauskių, Laugalio bendruomenės, Šiaulių profesinio rengimo centro saviveiklininkai. Visi labai džiaugėsi Šiaulių profesinio rengimo centro saviveiklininkų pasirodymais, netilo gausūs plojimai maestro Virgiui Stakėnui.

 


Nutilus paskutiniams koncerto akordams, visi buvo pakviesti vaišintis bendruomenės paruoštomis vaišėmis.
   Už gerą nuotaiką bei finansinę paramą, gražius linkėjimus esame dėkingi sodybos šeimininkams Rimai ir Perliui Vaisietoms, pagrindiniam šventės rėmėjui- judėjimui „Rasai".

 

 

Lyduvėnų bendruomenės pirmininkė Janina Vileikienė

 

 
 
Contact form

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt