2019-05-24, penktadienis, 08:41.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 05:09, leidžiasi 21:45, dienos ilgumas 16:36.
A1
SFR1 Raseiniai

Rugsėjį bus dalijami maisto daviniai

 Rugsėjį bus dalijami maisto daviniai

Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2015 m. rugsėjo mėn.

 

 

Numatomi maisto produktai per šį dalinimą: kvietiniai miltai, cukrus, grikių kruopos, trijų grūdų kruopos, greito paruošimo makaronai, ryžių kruopos, sausi pusryčiai, greito paruošimo avižų košė.

 

 

  Iš VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos sandėlio (Turgaus g. 40) maisto produktai Raseinių miesto gyventojams bus dalinami: nuo rugsėjo 30 d. (trečiadienio) iki spalio 1 d. (ketvirtadienio) imtinai, nuo 9.00 val.  iki 13.00 val.

 

 

   Primename, kad atsiimdami maisto paramos produktus privalote pateikti asmens, kurio pavardė įrašyta į paramos gavėjų sąrašus, tapatybės dokumentą.

 

 

   Telefonai pasiteirauti: (8 428) 79 569, (8 428) 53 433.

 

Grafikas:

Rugsėjo 21 d. (pirmadienis)

 

Ramonuose

 

9.00 val.

Alėjuose

 

9.40 val.

Gabšiuose

 

10.20 val.

Norgėluose

 

11.00 val.

Šarkiuose

 

11.30 val.

Lenkeliuose

 

12.10 val.

Gruzdiškėje

 

 

12.40 val.

Ginčaičiuose

 

13.20 val.

 

Rugsėjo 22 d. (antradienis)

Katauskiuose

 

9.00 val.

Lyduvėnuose

 

9.30 val.

Naudvaryje

 

9.40 val.

Šiluvoje

 

 

10.00 val.

Rinkšeliuose

 

11.00 val.

Žaiginyje

 

 

11.30 val.

Kaulakiuose

 

 

13.30 val.

Skirmantiškėje

 

 

14.10 val.

Papušynyje

 

 

14.40 val.

Vosiliškyje

 

 

15.00 val.

 

Rugsėjo 24 d. (ketvirtadienis)

Keryvuose

 

9.10 val.

Milašaičiuose

 

9.30 val.

Verėduvoje

 

10.30 val.

Didžiuliuose

 

11.00 val.

Taurupyje

 

 

12.10 val.

Grajauskuose

 

12.40 val.

Paliepiuose

 

13.10 val.

Šiluose

 

 

13.40 val.

Negirvoje

 

 

14.10 val.

 

Rugsėjo 25 d. (penktadienis)

 

Paupyje

 

 

9.10 val.

Plačiuvoje

 

 

9.40 val.

Gyliuose

 

 

10.15 val.

Šienlaukyje

 

11.10 val.

Viduklės gel. st.

 

12.30 val.

Viduklėje

 

13.00 val.

 

Rugsėjo 28 d. (pirmadienis)

 

 

Pareizgupyje

 

9.00 val.

Gervinėje

 

9.15 val.

Dumšiškiuose

 

9.50 val.

Slabadoje

 

 

10.00 val.

Anžiliuose

 

10.30 val.

Lakštučiuose

 

10.50 val.

Blinstrubiškiuose

 

11.10 val.

Sujainiuose

 

11.30 val.

Ariogalos m.

 

13.30 val.


 

 

Rugsėjo 29 d. (antradienis)

 

Aukštkeliuose

 

9.00 val.

Pašešuvyje

 

9.20 val.

Balčiuose

 

9.50 val.

Užkalniuose

 

10.20 val.

Nemakščiuose

 

11.00 val.

Kalnujuose

 

13.30 val.

Vengerskuose

 

 

14.10 val.

Bliūdžiuose

 

14.30 val.

Pašaltuonyje

 

15.00 val.

 

Rugsėjo 30 d. (trečiadienis)

Girkalnyje

 

 

9.00 val.

Pramedžiavoje

 

10.10 val.

Mituvoje

 

 

11.20 val.

Kilupiuose

 

11.40 val.

Butkiškėje

 

12.00 val.

Plikiuose

 

 

12.40 val.

Gėluvoje

 

 

13.10 val.

 

Spalio 1 d. (ketvirtadienis)

 

Saugailiuose

 

9.10 val.

Berteškiuose

 

9.40 val.

Požečiuose

 

10.10 val.

Betygaloje

 

10.40 val.

Ilgižiuose

 

 

12.00 val.

Žibuliuose

 

 

13.00 val.

Steponkaimyje

 

13.20 val.

 

Contact form

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt