2020-11-29, sekmadienis, 03:39.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 08:31, leidžiasi 16:07, dienos ilgumas 7:36.
SFR1 Raseiniai

Savivaldybės prioritetuose – kolektyvų sceninis įvaizdis

2016-12-22, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Savivaldybės prioritetuose – kolektyvų sceninis įvaizdis

Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Aivaras Rudnickas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Novogreckis, šio skyriaus vyriausioji specialistė Erika Šivickaitė apsilankė Joniškio kultūros centro šiuolaikinių šokių grupės „Stichija“ šokių repeticijoje, kurios metu šokėjoms buvo įteikti nauji rūbai.

 

Šiemet Joniškio kultūros centro vadovė G. Norušaitienė kreipėsi į rajono savivaldybę dėl galimybės nupirkti rūbus 18 šokėjų, nes kolektyvo narių gretos išaugo, šokėjos koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, rengia pasirodymus Joniškio miesto dienos šventės metu.

 

Dėl šios priežasties nebepakanka sceninės aprangos šokėjoms, o turima jau praradusi savo pirminį vaizdą. Joniškio rajono savivaldybės administracijos vadovas kartu su Švietimo, kultūros ir sporto skyriumi ieškojo galimybių iš savivaldybės biudžeto lėšų nupirkti naujus rūbus minėtai šokių grupei.

 

„Metų pabaigoje peržiūrint rajono biudžetą pastebėjome, kad dalį lėšų galime skirti rajono kultūrai. Pasitarę su Švietimo, kultūros ir sporto skyriumi, nusimatėme kitų metų veiklos kryptis ir jau šiemet dėmesį nukreipėme į mūsų rajono kolektyvus, jų sceninę išvaizdą ir reprezentaciją. Pristatant savo rajoną kitiems miestams ar užsienio partneriams, svarbus yra sceninis įvaizdis. Juk ne veltui sakoma: „sutinkama pagal rūbą““, – kalbėjo savivaldybės administracijos direktorius A. Rudnickas.

 

Kad šokių kolektyvams reikia atsinaujinti rūbus, sutinka Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas J. Novogreckis ir skyriaus specialistai.

                                                                                                               

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Contact form

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt