2020-07-04, šeštadienis, 17:02.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 05:01, leidžiasi 22:09, dienos ilgumas 17:8.
A1
SFR1 Raseiniai

Senjorai šventėje prisiminė nuveiktus darbus

2016-12-28, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Senjorai šventėje prisiminė nuveiktus darbus

Gruodžio 27 d. Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Joniškio skyrius susirinko į šventinę popietę palydėti senuosius metus, prisiminti nuveiktus darbus, įgyvendintas idėjas ir padėkoti aktyviausiems organizacijos nariams.

 

Į šventę senjorai pasikvietė savivaldybės atstovus, savo draugus, rėmėjus ir būrį organizacijos narių. Renginyje dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis, Tarybos narys, Joniškio žemės ūkio mokyklos direktorius Liudas Jonaitis, Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Novogreckis, Jaunimo reikalų koordinatorė, Joniškio rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos pirmininkė Vilma Bartašienė, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Laima Klemienė, šio skyriaus vyresn. specialistė Stasė Jurgelienė.

 

Savivaldybės atstovai kartu su meru priešakyje įteikė organizacijos nariams saldžią dovanėlę. Meras palinkėjo ir toliau būti tokiais aktyviais  kaip ir iki šiol. Rajono vadovas pastebėjo ir pagyrė organizacijos narius už tai, kad šiemet, jubiliejiniais Joniškiui metais, senjorai noriai ir aktyviai įsitraukė į renginius – šoko, dainavo, kitaip prisidėjo prie sukakčių minėjimo, ar tiesiog kaip žiūrovai aktyviai lankė renginius.

 

Skyriaus pirmininkė renginio metu pasveikino jubiliejus šventusius organizacijos narius, pristatė naujus narius, kurie buvo oficialiai priimti į organizacijos gretas tik po šmaikščios priesaikos.

 

Šventės dalyviams puikią nuotaiką dovanojo Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Joniškio skyriaus mišrus vokalinis ansamblis „Sidabrė“ (vadovė D. Poliakienė), kapela „Jazminai“ (vadovas Jonas Jasas) ir senjorų šokių kolektyvas „Giedruma“ (G. Jarmoškienė) ir svečiai iš Meškuičių –kolektyvas „Aksomas“ (vadovė L. Morkūnienė).

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotraukos

Contact form

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt