2020-10-21, trečiadienis, 21:17.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 08:15, leidžiasi 18:15, dienos ilgumas 10:i.
A1
SFR1 Raseiniai

Šokių projekto „Šokis asmenims su negalia“ baigiamasis akordas

2017-01-03, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šokių projekto „Šokis asmenims su negalia“ baigiamasis akordas

Gruodžio 30 d. LR Seimo narys Vitalijus Gailius, Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis ir mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė lankėsi Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje, kur Dienos užimtumo centro lankytojai pakvietė į renginį.

 

Čia vyko šokių projekto „Šokis asmenims su negalia“ dalyvių pasirodymas. Projekto, kurį administravo Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“, o vykdė LSKD „Guboja“ Šiaulių krašto atstovybė, tikslas – neįgaliųjų asmenų ir jų šeimos narių socialinės gerovės ir sveikatos stiprinimas.

 

Šokių projekto dalyvius pasveikino LR Seimo narys Vitalijus Gailius, rajono vadovai – meras Gediminas Čepulis ir mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė. Jie negalėjo atsistebėti puikiu reginiu, dėkojo projekto sumanytojams ir visiems dalyviams, linkėjo nesustoti, toliau vykdyti panašaus pobūdžio užsiėmimus.

 

Projekto dalyviai mokėsi šokio meno kartu su savo šeimos nariais. Šokio pagalba buvo lavinamas projekto dalyvių kūno suvokimas, gebėjimas kontroliuoti kūno judesius, ištvermę, sustiprinamas pasitikėjimas savo jėgomis.

 

Projekte dalyvavo Joniškio rajone gyvenantys asmenys turintys negalę ir jų artimieji (Joniškio Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos nariai, LSKD „Gubojos“ Šiaulių krašto atstovybės nariai, Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos lavinamųjų klasių mokiniai, Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centro jaunimas). Šokių užsiėmimus vedė mokytoja Viktorija Rimdžiūtė.

 

Projekto dalyviai mokėsi įvairių šokio judesių, susipažino su jų specifika. Projektui besibaigus jo dalyviai džiaugėsi, kad susitikimų metu buvo jaučiamas bendruomeniškumas, tai buvo puikus laikas praleistas drauge, pagerėjo santykiai su šeima. Galimybė su artimuoju praleisti daugiau laiko ne namų aplinkoje, atsipalaiduoti, pajusti jo palaikymą ir buvimą kartu sustiprino ne tik tarpusavio santykius, bet ir padėjo laisviau bendrauti.

 

Prie projekto finansavimo prisidėjo Lietuvos kultūros taryba, jį rėmė ŽŪB Gataučiai, Joniškio Rotary klubas ir Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla.

 

Parengta pagal LSKD „Gubojos“
Šiaulių krašto atstovybės informaciją,
Mero padėjėjos nuotraukos

Contact form

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt