2020-10-20, antradienis, 23:25.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 08:13, leidžiasi 18:18, dienos ilgumas 10:5.
A1
SFR1 Raseiniai

Spalvingi ir dainingi Raseinių krašto „Pavasario balsai“ (7)

2014-05-31, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Spalvingi ir dainingi Raseinių krašto „Pavasario balsai“

   Bendra daina „Mes Lietuvoj“ penktadienio, gegužės 30-osios, vakarą Raseinių r. kultūros centre prasidėjo rajone pirmą kartą organizuota solistų ir vokalinių ansamblių šventė-konkursas „Pavasario balsai“, sukvietusi beveik pusantro šimto krašto atlikėjų.

 

 

   Konkursu „Pavasario balsai“ siekiama aktyvinti kamerinio vokalinio žanro ir dainininkų mėgėjų veiklą, ugdyti solistų ir vokalinių ansamblių meistriškumą, gaivinti kamerinio muzikavimo tradicijas, propaguoti lietuvių kompozitorių profesionalų ir mėgėjų autorinę kūrybą, įvertinti vokalinių ansamblių meninį lygį.

 

 

   Rajoninio solistų ir vokalinių ansamblių konkurso dalyviai vertinti pagal programos savitumą, atlikimo meninį lygį, sceninę kultūrą. Vertinimo komisiją sudarė Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo vedėja Danutė Nedzinskienė, Raseinių rajono kultūros centro kaimiškos muzikos kapelos „Dubysa“ vadovas Gintautas Grigalis, Raseinių meno mokyklos direktorius Andriejus Radčenko, Raseinių rajono kultūros centro direktorė Valdonė Balčaitienė.

 

 

   Komisija išrinko tris kolektyvus – konkurso prizininkus. Trečiosios vietos diplomas įteiktas Raseinių rajono kultūros centro Sujainių kultūros namų vokaliniam ansambliui „Šypsena“, vadovaujamam Ingos Šatkauskienės. Raseinių rajono kultūros centro Žaiginio kultūros namų vyrų ansamblis bei jo vadovas Saulius Beniulis apdovanoti antrosios vietos diplomu. Komisijos vertinimu pirmoji vieta skirta Raseinių rajono kultūros centro Viduklės kultūros namų mišriam kvartetui, vadovaujamam Audriaus Germanavičiaus. Visiems kolektyvams įteikti padėkos raštai.

 

 

Raseinių rajono kultūros centro Šiluvos kultūros namų vokalinis-instrumentinis ansamblis, vadovas Saulius Beniulis.

 

 

Gabšių kaimo Janinos Mockevičienės sodybos namų muzikavimo grupė-moterų ansamblis, vadovė Gražina Grabienė.

 

 

Raseinių rajono kultūros centro Gruzdiškės kultūros namų mišrus vokalinis ansamblis, vadovė Gražina Grabienė.

 

 

Norgėlų kaimo bendruomenės mišrus vokalinis ansamblis, vadovė Gražina Grabienė.

 

 

Raseinių rajono kultūros centro Plikių kultūros namų moterų vokalinis ansamblis, vadovas Viktoras Štilpa.

 

 

Raseinių rajono kultūros centro Sujainių kultūros namų vokalinis ansamblis „Šypsena“, vadovė Inga Šatkauskienė.

 

 

Raseinių rajono kultūros centro Ariogalos kultūros namų ansamblis, vadovė Renata Aleksiejienė.

 

 

Raseinių rajono kultūros centro Girkalnio kultūros namų vokalinis duetas „Du broliukai“, vadovas Kęstutis Klikna.

 

 

Raseinių rajono kultūros centro Berteškių kultūros namų vokalinis ansamblis, vadovė Jolita Pužaitienė.

 

 

Raseinių rajono kultūros centro Žaiginio kultūros namų vyrų ansamblis, vadovas Saulius Beniulis.

 

 

Raseinių rajono kultūros centro Paliepių kultūros namų moterų ansamblis, moterų duetas, vadovė Vaida Aputytė.

 

 

Ramonų kaimo bendruomenės moterų ansamblis, vadovas Vytautas Kasparavičius.

 

 

 

Raseinių rajono kultūros centro Viduklės kultūros namų moterų vokalinis ir folklorinis ansambliai, vadovė Gerda Lapinskaitė.

 

 

Raseinių rajono kultūros centro Kaulakių kultūros namų moterų vokalinis ansamblis, vadovas Valdas Paulauskas.

 

 

Raseinių rajono kultūros centro Viduklės kultūros namų mišrus kvartetas, vadovas Audrius Germanavičius.

 

 

   Kol atlikėjai bei žiūrovai laukė komisijos sprendimo, scenoje siautulingus šokius susirinkusiesiems dovanojo Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos jaunių tautinių šokių kolektyvas (vadovas Rimas Turčinskas) bei Raseinių rajono kultūros centro Plikių kultūros namų tautinių šokių kolektyvas „Gynėvė“ (vadovė Laura Liaskauskienė). Jungtiniam chorui, žiūrovus išlydėjusiam daina „Šalis, kuri tave užaugino“, dirigavo Inga Šatkauskienė. Renginį vedė Edgaras Juška. Šventės režisierė - Laima Liauškienė.

 

 

 

Giedriaus Petrausko nuotraukos

 

 
 
Contact form

 

DonBananas 2014-06-07 00:57:55 IP: 77.90.99.67

DU BRALIUKAI DU GLUSIUKAI NEI I TAKTA NEI I TUONA ZIURA KELNES SMUNK PRIES BUOBAS :D

 

Adomas 2014-06-05 12:14:39 IP: 77.90.99.164

Šaunuoliai Kaulakiai, kurie tikrai galėjo laimėti, taip pat buvo vertas laimėti ir Paliepių moterų kolektyvas, su žavinga vadove Vaida Aputyte, Ramonų kolektyvas su gyvo garso pritarimu. Šaunuolė G. Grabienė, kuri parodė, net kelis kolektyvus. Šaunuoliai laimėtojai, Sujainiai – visad besišypsanti vadovė Inga Šatkauskienė, Žaiginys - vadovas Saulius Beniulis, Viduklė - vadovas Audrius Germanavičius. SUJAINIAMS, ŽAIGINIUI, VIDUKLEI VALIO    Šaunuoliai visi dalyviai ir kolektyvai. Būdamas koncerte jaučiausi puikai, nes didžiavausi savo kraštu, kad yra tikrai tiek daug ir taip šauniai dainuojančių. O ir aprangos beveik visų kolektyvų naujos – tikrai buvo gražu žiūrėti ir klausyti. Ačiū ORGANIZATORIAMS, kad turiu galimybę atvykti į tokį renginį. Linkiu visiems STIPRYBĖS, nes mūsų kai kurie rašytojai ir liežuvautojai yra labai jau žemos kultūros. Su pagarba, Adomas.

 

Meno vadovas 2014-06-03 15:48:44 IP: 188.69.193.192

Atsiprašau, aš pats esu Žaiginio kolektyvo meno vadovas. Ko varot ant šio kolektyvo. Kiek darbo, kiek repeticijų,daug koncertuojame, ir ne pažintys lėmė prizinę vietą. nebūkit pavydūs. Be to, jei apie muziką nerauki - geriau patylėti.

 

Don 2014-06-03 00:20:09 IP: 77.90.99.67

Eilini karta pazintys paeme virsu. Absurdas. Sujainiai ir Vidukle super,aukstas lygis!bet tikrai ne kolektyvas is is is.... kur ten?Zaiginio? idomu,kaip jautesi kitu kolektyvu vadovai,dainininkai,kurie buvo realiau verti tos vietos nei Zaiginys.

 

žiūrovė 2014-06-02 10:46:19 IP: 88.119.186.48

Vokalinių ansamblių lygis žemas. Kieno kaltė? Na tikrai gėda, kad atlikėjai paskutinę renginio bendrą dainą dainavo ,,ant fonogramos''. Labai jau populiarios tapo dalinės fonogramos,pilnos fonogramos, kurios leidžia dainuoti bet ką ir bet kaip (juk balsą maestro ,,sutampys'') ;) Nesvarbu, kad neintonuoja, bloga dikcija, svarbiausia, kad lipu į sceną staipytis, kad galiu žiopčioti, rėkti pagal ,,fonuškę''. Svarbiausia - aš ,,kietas vokalistas'' Sveikinimai Viduklės kvartetui.

 

Žiūrovė 2014-06-02 09:42:35 IP: 83.171.6.12

Ar buvo vietos skirtos, ar nebuvo, bet Viduklės kvartetas toli užnugaryje visus paliko dėl aukšto lygio ir repertuaro. Bravo kvartetui! O paskutinę renginio bendrąją dainą solistai sudainavo „ant fonogramos“... Negi iš 150 - ties šventės dalyvių nebūtų buvę galinčių sudainuoti gyvai???

 

patikslinimas 2014-06-02 07:45:51 IP: 78.62.97.246

Šioje šventėje nugalėtojams nebuvo skirtos vietos. 3 nugalėtojai gavo diplomus, kuriuose nenurodyta jokia vieta. Neklaidinkite skaitytojus.

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt