2019-08-22, ketvirtadienis, 01:56.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 06:19, leidžiasi 20:47, dienos ilgumas 14:27.
A1
SFR1 Raseiniai

Vasarį bus dalijami maisto daviniai

Vasarį bus dalijami maisto daviniai

 Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2016 m. vasario mėn.

 

 



 Numatomi maisto produktai per šį dalinimą: makaronai, mėsos konservai, sausi pusryčiai, greito paruošimo kviečių košė,  greito paruošimo avižų košė, įvairių grūdų kruopos, miežinės kruopos  ir saldintas sutirštintas pienas.

 

 

   Iš VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos sandėlio (Turgaus g. 40) maisto produktai Raseinių miesto gyventojams bus dalinami: nuo vasario 25 d. (ketvirtadienio) iki vasario 26 d. (penktadienio) imtinai, nuo 9.00 val.  iki 13.00 val.

 

 

   Primename, kad atsiimdami maisto paramos produktus privalote pateikti asmens, kurio pavardė įrašyta į paramos gavėjų sąrašus, tapatybės dokumentą.

 

 

   Telefonai pasiteirauti: (8 428) 79 583, (8 428) 53 433.

 

 

 

 

 

 

Vasario 17 d. (trečiadienis)

 

 

Keryvuose

 

9.10 val.

 

Milašaičiuose

 

9.30 val.

 

Verėduvoje

 

10.30 val.

 

Didžiuliuose

 

11.00 val.

 

Taurupyje

 

12.10 val.

 

Grajauskuose

 

12.40 val.

 

Paliepiuose

 

 

13.10 val.

 

Šiluose

 

13.40 val.

 

Negirvoje

 

14.10 val.

 

Vasario 18 d. (ketvirtadienis)

 

Katauskiuose

 

9.00 val.

 

Lyduvėnuose

 

9.30 val.

 

Naudvaryje

 

9.40 val.

 

Šiluvoje

 

 

10.00 val.

 

Rinkšeliuose

 

11.00 val.

 

Žaiginyje

 

 

11.30 val.

 

Kaulakiuose

 

 

13.30 val.

 

Skirmantiškėje

 

 

14.10 val.

 

Papušynyje

 

 

14.40 val.

 

Vosiliškyje

 

 

15.00 val.

 

Vasario 19 d. (penktadienis)

 

Ramonuose

 

9.00 val.

 

Alėjuose

 

9.40 val.

 

Gabšiuose

 

10.20 val.

 

Norgėluose

 

11.00 val.

 

Šarkiuose

 

 

11.30 val.

 

Lenkeliuose

 

12.10 val.

 

Gruzdiškėje

 

12.40 val

 

Ginčaičiuose

 

 

13.20 val.

 

Vasario 22 d. (pirmadienis)

 

 

Saugailiuose

 

 

9.10 val.

 

Berteškiuose

 

 

9.40 val.

 

Požečiuose

 

 

10.10 val.

 

Betygaloje

 

10.40 val.

 

 

Ilgižiuose

 

12.00 val.

 

 

Žibuliuose

 

13.00 val.

 

 

Steponkaimyje

 

13.20 val.

 

 

Vasario 23 d. (antradienis)

 

 

 

Pareizgupyje

 

9.00 val.

 

Gervinėje

 

9.15 val.

 

Dumšiškiuose

 

9.50 val.

 

Slabadoje

 

 

10.00 val.

 

Anžiliuose

 

10.30 val.

 

Lakštučiuose

 

10.50 val.

 

Blinstrubiškiuose

 

11.10 val.

 

Sujainiuose

 

11.30 val.

 

Ariogalos m.

 

13.30 val.

 


 

Vasario 24 d. (trečiadienis)

 

Aukštkeliuose

 

9.00 val.

Pašešuvyje

 

9.20 val.

Balčiuose

 

9.50 val.

Užkalniuose

 

10.20 val.

Nemakščiuose

 

11.00 val.

Kalnujuose

 

13.30 val.

Vengerskuose

 

 

14.10 val.

Bliūdžiuose

 

14.30 val.

Pašaltuonyje

 

15.00 val.

Vasario 25 (ketvirtadienis)

Girkalnyje

 

 

9.00 val.

Pramedžiavoje

 

10.10 val.

Ražaitėliai

 

10.40 val.

Mituvoje

 

 

11.50 val.

Kilupiuose

 

12.10 val.

Butkiškėje

 

12.30 val.

Plikiuose

 

 

13.10 val.

Gėluvoje

 

 

13.40 val.

Vasario 26 d. (penktadienis)

 

Paupyje

 

9.10 val.

Plačiuvoje

 

9.40 val.

Gyliuose

 

10.15 val.

Šienlaukyje

 

11.10 val.

Viduklės gel. st.

 

 

12.30 val.

Viduklėje

 

 

13.00 val.

 

Contact form

B1
B2
B3

Šios dienos vardadieniai

B4
B5
B6
B7a1
B7a2
B7a3
B7a4
B7a5
manoMiestas.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manomiestas.lt